Uzmanlarımızdan bilgi ve randevu almak için formu doldurabilirsiniz! Sizi hemen arayalım!

Hakkımızda

İstanbul’dan dünya kentlerine açılan sağlık hizmeti!

Sağlıklı olmak, mutlu olmaktır. Profesthetic, dünya insanlarına sağlık ve mutluluk sunmak için çalışma hayatına başladı. Deneyimli ve tecrübeli ekibe sahip Profesthetic ile karizmatik görünümün önündeki tüm engeller kalkıyor. Fiziksel görünümün giderek önem kazandığı bir dönemde, buna yönelik estetik çalışmalarda da ilerleme kaydedildi. En yeni uygulamalar, yöntemler ve çözümlerle daha iyi bir görünüme sahip olmak ve estetik olmanın mutluluğunu yaşamak için Profesthetic sizinle!

Profesyonel sağlık hizmetleri yeriniz

İspanya, İtalya ve Ortadoğu’nun birçok ülkesinden hastaların çözüm merkezi haline gelen Profesthetic, Türkiye’nin sağlık turizmindeki konumuna olumlu kazanımlar sağlıyor. Yenilikçi yaklaşımlar, kaliteli doktor hasta ilişkileri, tecrübeli ekipler tarafından sunulan sağlık hizmetleri, yüksek başarı ve mutlu insanlar… Hepsi, Profesthetic tarafından benimsenen üstün kalite ilkelerinin doğal bir paydası olarak ortaya çıkıyor.

Her alanda Profesthetic kalitesine tanıklık edin

Burun, göz kapağı, meme, popo, genital bölge, saç ekimi ve diğer alanlardaki estetik çözümleriyle geniş bir alanda hizmet veren Profesthetic, en iyi yöntem ve uygulamalardan faydalanarak başarılı estetik operasyonlarına imza atıyor. Fiziksel kusurlarınızı artık saklamaya çalışmayın! Profesthetic ile arzu ettiğiniz estetik görünümü yakalamak çok daha güvenli.

Op. Dr. Ergin ER

Op. Dr. Ergin ER

Op. Dr. Ergin Er hastanemizde Plastik Cerrah olarak görev yapmaktadır.
Bizi arayabilirsiniz