Uzmanlarımızdan bilgi ve randevu almak için formu doldurabilirsiniz! Sizi hemen arayalım!

Popo Büyütme (Popo Estetiği)

Sadece kadınlar için değil, erkekler için de ideal bir popo görünümüne sahip olmak artık önemlidir. Dik ve yuvarlak görünüme sahip popo, estetik ve mükemmel bir vücudu tamamlayıcı unsuru ifade eder. Fiziksel duruşun dikkat çektiği ve önem verildiği dönem içerisinde, iyi bir vücuda sahip olmak ihtiyaç haline gelmiştir. Vücudun keskin ve kıvrımlı hatlara sahip olmasını sağlamak için popo şekline dikkat edilmesi gerekir. İdeal popo formunu kazanmak için egzersiz yapmak ve kalça sıkılaştırmak yeterli değildir. Bu nedenle popo büyütme ve ideal şekil verme uygulamalarına başvurulabilir.

Popo büyütme nasıl gerçekleşir?

İdeal bir popoya sahip olmak için uygulanan popo büyütme estetiği başarılı sonuçlar doğurur. Operasyonla yağ alma, kalça kısmına yağ enjeksiyonlarının yapılması, popunun kaldırılması ve son olarak da popoya şekil verilmesi işlemleri yapılır. Kişinin mevcut poposu üzerinde yapılacak tetkiklerde, ne tür bir çalışmanın yapılacağı belirlenir. İdeal bir görünüm elde edebilmek için küçük poponun yağ enjeksiyon edilerek büyütülmesi, gerdirilmesi ve dik bir şekil verilmesi gerekir.

Bel ve basen bölgesinin ince bir görünüme sahip olması, ideal popo görünümü açısından önemlidir. basenlerin genişliği popo şeklini olumsuz etkiler ve ideal bir popo söz konusu olsa da basenlerin gölgesinde kalabilir. Popodaki keskin kıvrımın meydana çıkarılması ve fark edilebilir olması için bel ve basendeki fazla yağların alınması gerekir. Eğer popo, haddinden fazla küçükse, kalçalara yağ enjeksiyonu edilir ve popo büyütülür. Büyütülen popoya dik bir şekil verilerek, daha canlı durması sağlanır.

Tüm bu işlemler genel anestezi kullanılarak yapılır. Operasyon tamamlandıktan sonra kişi hemen taburcu edilir. Birkaç gün banyo yapılması doğru değildir. Ameliyattan sonraki üçüncü gün banyo yapılabilir. Doktor tarafından verilen ilaçların kullanılması önemlidir. Tavsiye ve dikkat edilecekler konusunda da hassas davranmak gerekir.

Diğer popo büyütme yöntemi

Estetik bir popo görünümü elde edebilmek için dolgu malzemesi de kullanılabilir. Ameliyatsız gerçekleşen işlem sonrasında da brezilya poposu denilen görünüme sahip olmak mümkündür. Ancak bunun süresi 5-6 yıl kadardır. Kalıcı değildir, etkisi kaybolduktan sonra yeniden uygulama yapılabilir. Kalçalar dikleştirilir ve popoya arzu edilen şekil verilir. Uygulamadan hemen sonra taburcu olunur ve sosyal hayata dönülebilir. Kısa sürede uygulanan bir popo büyütme işlemidir.

Popo büyütme kimler için uygundur?

Özellikle kadınlar tarafından tercih edilen popo büyütme, arzu edilen popo görünüme sahip olmak isteyen herkes için uygulanabilir. Erkek ve kadın fark etmeksizin popo görünümünde herhangi bir estetik bozukluk olan kişilere popo büyütme estetiği uygulanır. Kadınlardaki küçük, sarkık ve basık popo görünümü istenmeyen bir formdur. Arzu edilen kıyafetlerin giyilmesini engelleyici bir şekildir. Bu nedenle kadınlar, ideal popo görünümüne sahip olabilmek için estetik uygulamalardan faydalanabilir.

Erkeklerdeki düz popo görünümü istenmeyen bir durumdur. Giyilen kıyafetlerin oturmamasına veya iyi bir görüntü vermemesine neden olabilir. Bu hususu değiştirmek isteyen erkeklere popo büyütme operasyonu yapılabilir. İstenilen ölçekte popo görünümü verilebilir. Kadınlardan farklı olarak daha erkeksi bir hatta sahip popo görünümü erkekler için ideal olandır.

Bizi arayabilirsiniz